Cam Balkon & Katlanır Cam Sistemleri

Katre Cam Sistemleri
  • Onaylı

Cam Balkon ve Katlanır Cam Sistemleri Hakkında Fiyat Almak İçin Hemen Talebinizi Yollayın!

Cam Balkon ve Katlanır Cam Sistemleri Nedir?

​Cam balkon, raylı sistem içerisinde cam yapılanmanın uygun hareket edilebilmesi ve açılıp katlanabilmesi için tasarlanmış olan sistemler bütünüdür. Kışın sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir.

Dış ortamdan gelebilecek polen, zararlı hayvan, gürültü ve toz gibi istenmeyen şartları ortadan kaldırır ve daha temiz bir ortam sunar. Güçlü yalıtım sayesinde yüksek ses konusunda da herhangi bir rahatsızlık duymayacağınızı belirtmek isteriz.

Katlanır cam sistemleri balkonun yapısını ve şeklini değiştirmeden yapılan; 8mm temperli camlardan ve kaliteli alüminyumdan imal edilen; Alüminyum raylara monte edilen tekerler üzerinde hareket eden; Yağmurlu ve soğuk havalarda kapatılabilen; İçeriye yağmur almayan; Veya istenildiğinde acılıp camları bir tarafa toplanabilen; Kilit sistemi sayesinde güvenlik sağlayan; Kısacası balkonunuzu yaşanılır bir yer yapıp evinizin dış görünüşünü modern hale getiren ; Uzman ekipler tarafından yapıldığında yıllarca kullanılabilen modern bir sistemdir.