Katre Cam Sistemleri Kullanıcı Sözleşmesi

Katre Cam Sistemleri | Kullanıcı Sözleşmesi

Web sitemiz üzerinden gönüllü olarak kişisel bilgilerinizi paylaşmanız durumunda işbu gizlilik politikasının ve şartlarını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Web sitemiz gönüllü bilgi paylaşımları dışında yapılan ziyaretlerden herhangi bir kişisel bilgi toplamamaktadır..

Şirketimiz kullanıcıların kişisel bilgi gizliliğini korumaya özen göstermektedir. Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemler alınmaktadır. Bu kanun ve hükümlerin uygulanmasını sağlamak amacıyla gerekli denetimler kurgulanmış ve uygulanmaktadır. Gizlilik politikamız kapsamında kullanıcılar tarafından web sitemize sunulan kişisel veriler (isim, e-posta adresi, iş ve özel adres, telefon numarası gibi) üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır. Bilgilere izinsiz erişimin, değiştirilmesinin ve kötüye kullanılmasının önüne geçilebilmesi için bilgileriniz şirket içerisinde kısıtlı erişime tabidir. Ayrıca çalışanlarımız ve birlikte çalıştığımız kurumlar tarafımızdan gizlilik ilkesi çerçevesinde hareket etmekle yükümlü tutulmaktadır.

Toplanan kişisel bilgiler işlendikleri amaçla bağlantılı, sınırlı ve ölçülüdür. İlgili mevzuatta öngörülen ve işlendikleri amaç için gerekli olan süre kadar muhafaza edilecektir. Süre sonunda kişisel bilgileriniz silinecek, yok edilecek ya da anonim hale getirilecektir.

İşbu gizlilik hükümleri web sitemizdeki linkler aracılığıyla ulaşacağınız dış web sitelerinde geçerli olmayacaktır. Bu nedenle kişisel bilgilerinizi paylaşmadan önce ulaştığınız sitelerin gizlilik yaklaşımlarını incelemeniz önerilmektedir. Ayrıca web sitemiz üzerinde kullanıcı hesabı ve şifre belirlediğiniz alanların olması durumunda, güvenliğiniz adına bilgilerinizi kimseyle paylaşmamanız önerilmektedir.

Gönüllü olarak sağladığınız kişisel bilgileriniz aşağıdaki amaçlar için kullanılmaktadır:

  • İstek, talep ve şikâyetlerin değerlendirilmesi
  • Kullanıcının talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi
  • Kullanıcıların bilgilendirilmesi, kampanyalardan haberdar edilmesi
  • Şirketimiz bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi
  • Satın alınan malların ve/veya ödüllerin teslim edilmesi
  • İşe alım süreçlerinde başvuruların değerlendirilmesi

Şirketimiz kullanıcılara ait bilgileri, ancak aşağıdaki hallerde açıklamak/paylaşmak hakkına sahiptir:

  • Şirketin, kullanıcının kişisel bilgilerinin paylaşılması konusunda izninin olması
  • Mahkeme kararı, idari merci talepleri veya yasal prosedürlerin gerektirmesi
  • Resmi istatistik ve anonim hale getirilmek suretiyle araştırma, planlama ve istatistik gibi amaçlarla işlenmesi
  • Kişisel verilerin milli savunmayı, milli güvenliği, kamu güvenliğini, kamu düzenini veya ekonomik güvenliği sağlamaya yönelik olarak kanunla görev ve yetki verilmiş kamu kurum ve kuruluşlar tarafından yürütülen önleyici koruyucu ve istihbari faaliyetler kapsamında gerekli olması ve işlenmesi